Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Москва не погоджується із своїм орденоносцем

Автор:

|

Січень 12, 2017

|

Рубрика:

Москва не погоджується із своїм орденоносцем

0112___04--1

Це ми про Рекса Тіллерсона. Свого часу він був нагороджений російським орденом Дружби, а вчора виступав перед сенатським комітетом з міжнародних відносин як кандидат на посаду державного секретаря США. І сказав чимало такого, що однозначно не сподобалося політичному керівництву Росії.

12 січня вчорашні жорсткі заяви Рекса Тіллерсона прокоментував прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков. Російський чиновник з цим завданням фактично не впорався, бо не зміг дати виразних відповідай на конкретні запитання. Наприклад, він скористався банальним прийомом переведення проблеми в площину особистих оцінок. От і сказав про названі Рексом Тіллерсоном ознаки агресивності Росії: «Це його позиція, ми приймаємо до відома. Зрозуміло, російська сторона продовжить терпляче роз’яснювати суть цього питання». Помилка у тому, що йдеться не про бесіду за філіжанкою кави. А про позицію майбутнього державного секретаря, а отже й усю зовнішньополітичну лінію Сполучених Штатів з цього питання. І вона полягає у тому, що Крим не буде визнано російським, якщо з цим не погодиться Україна. А отже – ніколи!

Що ж стосується слів про факт перетину російською армією східного кордону України та про необхідність надати українському війську оборонну летальну зброю, то кремлівський речник взагалі спасував: «Я залишив би це без реакції». Ну-ну! Реагувати таки доведеться. Знаючи ментальність Москви, беремося прогнозувати, що одним з першим кроків стане процедура позбавлення Рекса Тіллерсона ордена Дружби.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply