Новини для українців всього свту

Tuesday, Mar. 9, 2021

Москва кредитує владу Венесуели

Автор:

|

Серпень 15, 2017

|

Рубрика:

Москва кредитує владу Венесуели

А робить це, щоб врятувати від банкрутства державу, очолювану президентом-соціалістом Ніколасом Мадуро, пише 15 серпня «Український тиждень» з посиланням на Reuters. Але, як відомо, кремлівські правителі не звикли займатися благочинністю. Мають вони свій інтерес і тут. Взамін Москва повинна отримати доступ до найбагатших венесуельських родовищ нафти.

Як стало відомо, державна нафтогазова компанія Венесуели PDVSA вже кілька місяців веде переговори з «Роснефтью» у закритому режимі. Вони стосуються капіталовкладень у найпродуктивніші нафтові родовища країни. Представник керівництва PDVSA заявив, що у квітні «Роснефть» заплатила понад $ 1 млрд в обмін на гарантію майбутніх поставок нафти.

Нагадаємо, 9 серпня Національні установчі збори (Конституційна асамблея) Венесуели, скликані президентом Ніколасом Мадуро, видали декрет, який оголошує цей орган вищим за всі інші владні інституції. Раніше парламент Венесуели, що контролюється опозицією, визнав нелегітимною нещодавно обрану Конституційну асамблею. Опозиційні сили бойкотували голосування, яке вони назвали захопленням влади. З початку квітня в країні майже щодня проходили акції протесту. Вже загинуло 90 осіб, понад 750 отримали поранення.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply