Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

Московський день Рекса Тіллерсона

Автор:

|

Квітень 12, 2017

|

Рубрика:

Московський день Рекса Тіллерсона

У середу, 12 квітня, Державний секретар Сполучених Штатів провів складні перемовини у російській столиці. Почнемо з того, що Рекс Тіллерсон таки мав особисту розмову з Володимиром Путіним, хоча ймовірність такої зустрічі була дуже сумнівною. Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков не повідомив про деталі бесіди. Однак «Радіо Свобода» твердить, що вона тривала дві години.

Перед тим ще кілька годин тривали переговори Рекса Тіллерсона з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим. Удвох вони й пішли до Володимира Путіна.

Обговорено широке коло питань, в тому числі війна в Сирії і конфлікт навколо України. Держсекретар США наголосив, що поки не досягнуто повного прогресу в справі реалізації Мінських угод, Україна залишатиметься перешкодою у відносинах між США і Росією.

Рекс Тіллерсон також висловив розчарування нинішнім рівнем американо-російських двосторонніх відносин і назвав неприпустимим такий рівень для двох головних у світі ядерних держав. За словами держсекретаря США, сторони домовилися створити робочу групу для обговорення менш вагомих проблем і сприяння стабілізації двосторонніх відносин.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply