Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

 «Московські поїзди» можуть бути скасовані

Автор:

|

Серпень 06, 2018

|

Рубрика:

 «Московські поїзди» можуть бути скасовані

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив у понеділок, 6 серпня, в ефірі телеканалу «1+1», що очолюване ним відомство розглядає зараз варіант закриття залізничного сполучення з Росією. Зокрема, чиновник наголосив: «Ми готуємо пакет контрзаходів щодо неправомірних дій Російської Федерації стосовно анексії української території та Азовської блокади. До цього пакету входить і припинення пасажирського залізничного сполучення». Наразі між двома країнами курсує кілька потягів – з Києва, Одеси, Львова, Хмельницького, Жмеринки, Харкова та Кривого Рогу.

За словами міністра, відповідні пропозиції вже пройшли міжвідомче обговорення та готові до направлення в Кабінет міністрів. Уточнено також, що йдеться тут лише про пасажирське сполучення. Припинення вантажних залізничних перевезень порушило б міжнародні зобов’язання України.

Нагадаємо, що від жовтня 2015 року Державіаслужба України заборонила російській авіакомпанії «Аерофлот» та ще майже двом десяткам авіаперевізників з Росії літати до України. Російська сторона відповіла дзеркальними заходами. Відтоді пряме авіаційне сполучення між двома країнами відсутнє.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply