Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Молебень українською мовою у Європарламенті

Автор:

|

Травень 02, 2018

|

Рубрика:

Молебень українською мовою у Європарламенті

Його відслужив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у середу, 2 травня. Після початку російської агресії це другий візит Предстоятеля Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП) до Європейського парламенту. Служба відбулася у молитовній кімнаті.

Програмою перебування Патріарха Філарета у Брюсселі передбачені участь у міжнародних конференціях «Ціна російської агресії в Україні: свідчення викрадень, тортур та вбивств» і «Україна за часів незалежності: погляд Православної церкви Київського патріархату на суспільство, що змінюється», а також відвідини українських військовослужбовців, які проходять реабілітацію у брюссельському військовому госпіталі і зустріч з українською громадою у Бельгії.

Цьому передував молебень у стінах Європарламенту за мир в Україні та Європі. Зокрема, Предстоятель УПЦ КП сказав: «Помолимося Господу нашому Ісусу Христу, щоб він благословив нашу працю, нашу співпрацю на благо і України, і Європи. Благословив, щоб у світі запанував мир». Пролунали і слова молитви за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви як духовної основи неподільності Української держави та єдності українського народу.

Молебень відбувся українською, а також англійською мовами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply