Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Молдова усуває кремлівську пропаганду

Автор:

|

Січень 10, 2018

|

Рубрика:

Молдова усуває кремлівську пропаганду

Спікер парламенту країни Андріан Канду оголосив, що затвердив своїм підписом закон, яким буде суттєво обмежено трансляцію телеканалів з Росії. Про це 10 січня повідомив сайт «Громадське».

Втім, у цьому конкретному випадку важлива не тільки реалізація наміру захистити громадян держави від згубного впливу російських пропагандистських засобів. Увагу до цієї події привертає ще й той факт, що відомий своїми промосковськими настроями президент республіки Ігор Додон відмовився підписувати документ. І тоді Конституційний суд Молдови визначив, що очільник парламенту вправі виконати замість глави держави функцію, що називається промульгацією законопроекту. Тобто, надати йому своїм підписом чинності згідно з конституційними вимогами.

Закон, до слова, напряму не скерований проти Росії. Він лише накладає заборону на трансляцію у Молдові інформаційно-аналітичних, політичних та військових передач з держав, які не ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення. А Росія її не ратифікувала.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply