Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Мобільні блокпости довели свою ефективність

Автор:

|

Липень 18, 2018

|

Рубрика:

Мобільні блокпости довели свою ефективність

Про них у середу, 18 липня, розповідає прес-центр Операції Об’єднаних Сил (ООС). Рухомі (мобільні) блокпости у Донецькій та Луганській областях перебувають у віданні Національної гвардії. Вони становлять собою обладнаний панцерний автомобіль із озброєним підрозділом на борту, призначені для безперервного контролю за рухом транспорту та осіб на дорогах і розташовуються в місцях, які не контролюються стаціонарними блокпостами. При цьому важливим є досягти ефекту несподіванки. Основні завдання – не допускати переміщення товарів з тимчасово окупованих територій, запобігати несанкціонованому ввезенню зброї, боєприпасів, вибухових та наркотичних речовин, виявляти осіб, що підозрюються у співпраці з незаконними збройними формуваннями, та злочинців, які перебувають у розшуку.

Запроваджено мобільні блокпости півтора місяці тому, але цього часу цілком вистачило, щоб переконатися у високій ефективності нового методу.

А оприлюднене 18 липня зведення з лінії фронту інформує, що впродовж минулої доби окупанти 21 раз відкривали вогонь по українських позиціях. Важке озброєння при цьому не застосовувалося. Під час  ворожих обстрілів один наш захисник загинув, двоє отримали поранення.

За даними розвідки трьох окупантів убито і трьох поранено.

Світлини: мобільні блокпости у дії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply