Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Міжнародний резонанс на події у Хемніці

Автор:

|

Серпень 29, 2018

|

Рубрика:

Міжнародний резонанс на події у Хемніці

Верховний комісар Організації Об’єднаних Націй (ООН) з прав людини Зейд Раад аль-Хуссейн в середу, 29 серпня в Женеві висловив стурбованість спробами праворадикальних угруповань розпалити насильство. Він заявив, що шокований виступами правих радикалів в місті Хемніці, що сході Німеччини. ООН занадто часто опиняється на самоті, коли критикує зростання націоналізму в Європі, заявив Раад аль-Хуссейн.

Особливо Верховний комісар ООН критикував висвітлення подій в Хемніці у ЗМІ. На його думку, є видання, які з симпатії до правих або у прагненні досягти зростання своїх рейтингів підкреслено активно висвітлюють імовірно скоєні іноземцями злочини. І цим лише підтверджують забобони, що поширилися у суспільстві та сприяють зростанню напруженості.

Нагадаємо, що у саксонському місті Хемніц 26 серпня після міського свята виникла сутичка, внаслідок якоїх від ножових поранень помер 35-річний німець, ще двоє чоловіків постраждали. За підозрою у вбивстві поліція затримала 22-річного громадянина Іраку і 23-річного сирійця.

Близько 800 осіб, в основному, прихильників праворадикальних угруповань, влаштували в Хемніці масову акцію. З натовпу кидали у поліцейських пляшки, учасники ходи затіяли бійку з правоохоронцями.

Світлина Reuters: верховний комісар ООН з прав людини Зейд Раад аль-Хуссейн.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply