Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Міжнародні спостерігачі про ситуацію на Донбасі

Автор:

|

Лютий 16, 2018

|

Рубрика:

Міжнародні спостерігачі про ситуацію на Донбасі

У п’ятницю, 16 лютого, в телефонному інтерв’ю агенції DPA перший заступник Голови Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співпраці у Європі Александр Хуг заявив: «Ми знову рухаємося по спіралі насильства, що наростає».

За його словами, минулого тижня число порушень режиму припинення вогню між проросійськими сепаратистами і українськими військовими зросло на 30 відсотків у порівнянні з попереднім. «Спостерігалося, щонайменше, 1000 випадків застосування важких озброєнь, які в дійсності вже повинні бути відведені», – повідомив Александр Хуг і наголосив, що ситуація на лінії зіткнення залишається непередбачуваною.

Втім, є надія, що 16 лютого вдасться зупинити нову ескалацію військових дій на сході України. На вечір цього дня запланована перша за останній рік зустріч міністрів закордонних справ Німеччини, Франції, Росії та України щодо конфлікту на Донбасі. Як анонсовано, вона відбудеться «на полях» Мюнхенської конференції з безпеки. Однак офіційного підтвердження з цього приводу ще не надходило.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply