Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Міжнародна спільнота засуджує дії Кремля

Автор:

|

Грудень 23, 2018

|

Рубрика:

Міжнародна спільнота засуджує дії Кремля

Постійний представник України при ООН Володимир Єльченко у неділю, 23  грудня, через соціальну мережу «Twitter» повідомив: «Резолюцію про ситуацію з правами людини в Автономній Республіці Крим і місті Севастополь (Україна) схвалено Генеральною Асамблеєю ООН! Тиск на агресора триває!»

У прийнятому документі Генасамблея, зокрема, засудила «незаконне встановлення РФ законів, юрисдикції і управління». За проект, запропонований українською делегацією, проголосували 65 країн-учасниць ООН. Проти були 27 держав, у тому числі Росія, Білорусь, Венесуела, Китай, Нікарагуа і Сирія. Ще 70 країн утрималися.

У минулому та позаминулому роках Генеральна асамблея ООН вже приймала аналогічні документи про становище в галузі прав людини в Криму і Севастополі. У резолюціях засуджувалися «утиски прав людини і дискримінаційні заходи» з боку «російської окупаційної влади» на анексованому півострові. А 17 грудня цього року Генасамблея прийняла запропоновану Україною резолюцію щодо російської мілітаризації Криму, районів Чорного та Азовського морів. Засуджено російську військову присутність і її зростання у конкретних регіонах Чорного та Азовського морів, а також накладені Росією «обмеження міжнародного судноплавства» Керченською протокою.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply