Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 12, 2022

Між Палестиною й Ізраїлем перервано усі контакти

Автор:

|

Липень 22, 2017

|

Рубрика:

Між Палестиною й Ізраїлем перервано усі контакти

Про це повідомляє у суботу, 22 липня, сайт ВВС. Зроблено це з ініціативи палестинської сторони. А приводом стало встановлення металошукачів на священній для мусульман Храмовій горі та сутички, спровоковані цими діями ізраїльської влади. За уточненими даними вчора загинули троє палестинців і троє ізраїльтян.

Палестинський лідер Махмуд Аббас, виступивши з телевізійним зверненням, оголосив замороженими офіційні контакти з Ізраїлем аж до часу, коли будуть прибрані геть рамки-металошукачі біля входу у мечеть Аль-Акса на Храмовій горі в Старому місті Єрусалиму. Їх встановлення правоохоронці пояснювали міркуваннями безпеки. Адже тиждень тому біля Храмової гори були вбиті двоє ізраїльських поліцейських.

Хвиля агресії охопила Єрусалим після п’ятничних молитов, які в багатьох місцях проводилися за межами мечетей. Тисячі віруючих відмовилися підніматися на Храмову гору через рамки металошукачів. Відтак розстелили молитовні килимки на вулицях і стали молитися. У деяких випадках молитви переросли у зіткнення з силами безпеки Ізраїлю. Вчора також стався напад на єврейське поселення на Західному березі річки Йордан. Озброєний ножем палестинець смертельно поранив двох чоловіків і жінку, повідомляють ізраїльські ЗМІ. Ще одна жінка була доставлена ​​в лікарню.

Світлина з сайту «Анадолу».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply