Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Між «фантазією» і «нісенітницею»

Автор:

|

Січень 15, 2017

|

Рубрика:

Між «фантазією» і «нісенітницею»

0115___02--2

15 січня від офіційних осіб у Вашингтоні та Москві пролунало ледь не синхронне спростування оприлюдненої напередодні у респектабельному виданні Sunday Times інформації про близьку в часі зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна у столиці Ісландії Рейк’явіку. Це повідомлення, подане з посиланням на британських чиновників, одразу отримало статус сенсаційного і було передруковане безліччю інтернет-порталів. А тепер доводиться передруковувати спростування.

Першими прореагували у команді обраного президента США. Прес-секретар його майбутньої адміністрації Шон Спайсер заявив, що твердження про таку зустріч «не відповідають дійсності». А один з помічників Дональда Трампа, що побажав залишитися невідомим, сказав: «Це повідомлення – фантазія».

Як твердять засоби масової інформації, посольство Росії у Великобританії назвало такі повідомлення «нісенітницею» і спробою британців підірвати президентство Дональда Трампа. А прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков відповів на офіційний запит: «Поки жодних переговорів про зустріч немає».

Очевидно, що ключове слово тут «поки». Бо така зустріч неодмінно відбудеться. Не дарма ж Дональд Трамп неодноразово заявляв про бажання поліпшити відносини з Росією і схвально відгукувався про Володимира Путіна. І це вже неспростовна реальність.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply