Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Місяць на розслідування убивства Ґеорґія Ґонґадзе

Автор:

|

Грудень 30, 2018

|

Рубрика:

Місяць на розслідування убивства Ґеорґія Ґонґадзе

Новинарні портали у неділю, 30  грудня, розповідають про чергові гучні заяви генерального прокурора України Юрія Луценка. У програмі «Рандеву» на «5 каналі» він сказав про розслідування убивства журналіста Ґеорґія Ґонґадзе: «Можна все завершити за місяць, якщо Мельниченко привезе в Україну запис і оригінальний записуючий пристрій. Від чого він відмовляється з 2004 року. Чого відмовляється? Запитайте у Миколи Мельниченка».

Нагадаємо, що засновник інтернет-газети «Українська правда» Ґеорґій Ґонґадзе зник 16 вересня 2000 року. У листопаді того ж року в лісі під Таращею Київської області виявили обезголовлене тіло, яке, за висновками експертів, могло належати журналісту. А невдовзі по тому були оприлюднені аудіо записи, начебто зроблені майором Миколою Мельниченком у кабінеті тодішнього Президента України Леоніда Кучми, що призвело до «касетного скандалу».

Окрім того, в ефірі «5 каналу» Юрій Луценко оголосив, що слідству відоме прізвище замовника вбивства громадської активістки Катерини Гандзюк у місті Херсоні. Вона померла через три місяці після того, як її облили кислотою. «Прізвище буде озвучене тоді, коли слідчий прокурор буде мати достатньо доказів. Я це прізвище вже знаю», – зазначив генеральний прокурор.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply