Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Місце зустрічі – стадіон «Олімпійський» у Києві

Автор:

|

Квітень 04, 2019

|

Рубрика:

Місце зустрічі – стадіон «Олімпійський» у Києві

Чинний президент України Петро Порошенко погодився провести дебати з кандидатом в президенти Володимиром Зеленським на стадіоні «Олімпійський» в Києві. Про це політик написав у твіттері.

«Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Громадського телебачення з трансляцією по всім телеканалам для десятків мільйонів людей. Але стадіон, так стадіон. Я чекаю Вас, Володимир Олександрович », – написав Порошенко.  Перед прийняттям рішення Президент  влаштував опитування в своєму телеграм-каналі, в якому нагадав, що згідно із законом про вибори теледебати можна проводити в останню п’ятницю перед другим туром в прямому ефірі між 19 і 22 годинами. Він запропонував проголосувати за варіанти: «вчинив би по закону» або «порушив би закон». Більшість голосів отримав перший варіант відповіді.

3 квітня Володимир Зеленський викликав Петра Порошенка на дебати перед другим туром виборів. Він дав йому на прийняття рішення 24 години. Зокрема у зверненні прозвучало: «Звертаюся до Петра Порошенка. Ви звете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожусь, – ні, я це не ви в 2014 році… Я приймаю виклик. Ось мої умови: чекаю на вас тут, на НСК “Олімпійський”. Дебати відбудуться перед народом України. Усі канали мають право транслювати дебати наживо, усі журналісти мають право бути присутніми. Кандидати повинні обов’язково пройти медичну експертизу і довести народу, що серед них немає ні алкоголіків, ні наркоманів. Країні потрібен здоровий Президент».

Бізнесмен Володимир Зеленський переміг в першому турі виборів президента України 31 березня. Він набрав 30,24% голосів після підрахунку 100% бюлетенів. Петро Порошенко зайняв друге місце, набравши 15,95% голосів. Вони вийшли до другого туру виборів, який відбудеться 21 квітня. У 2014 році Петро Порошенко відмовився від дебатів з Юлією Тимошенко, яка була його основним суперником на президентських виборах.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply