Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 1, 2021

Місце знаходження українського режисера Олега Сенцова невідомо

Автор:

|

Березень 17, 2016

|

Рубрика:

Місце знаходження українського режисера Олега Сенцова невідомо

main

Місце знаходження українського режисера Олега Сенцова, який був незаконно ув’язнений, до сих пір невідомо, наголошує член громадської комісії РФ в Челябінську Тетяна Щур. “Ми не знаємо, де він зараз знаходиться. Коли його вивозили з Челябінська, ми запросили відповідну інформацію у адміністрації ізолятора. Вони підтвердили, що його вивезли, але відмовилися відповісти куди саме”, – сказала Щур. При цьому правозахисниця зазначає, що під час приватної розмові їй заявили, що самі не знають, куди етапували Сенцова.

“Є припущення, що його відправили по Транссибірській Магістралі. Але, згідно інформації від наших колег-правозахисників, які відстежують політв’язнів, в Новосибірську Сенцова ще не було”, – резюмувала Щур. Сам Олег Сенцов підтвердив, що його збираються відправити до Якутії.

Нагадаємо, Олег Сенцов був засуджений до 20 років тюремного ув’язнення в колонії суворого режиму. Російська влада звинуватила його в створенні осередку “Правого сектора”, підпалі офісів “Російської громади Криму” і партії “Єдина Росія” в Сімферополі, а також у підготовці до терористичного акту. Сенцов звинувачення заперечував, на суді він розповів, що співробітники ФСБ катували його, щоб вибити потрібні їм свідчення.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply