Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Міністр виявився справжнім провидцем

Автор:

|

Жовтень 21, 2018

|

Рубрика:

Міністр виявився справжнім провидцем

Очільник українського Міністерства закордонних справ Павло Клімкін написав у неділю, 21  жовтня, у мережі Twitter: «Ще тільки-но сказав про очікувані провокації на Закарпатті, як майже одразу там таємничо з’явилися білборди із засудженням начебто угорського сепаратизму. Важливо не тільки засудити, але й з’ясувати, хто за цим стоїть».

Річ у тім що напередодні рано вранці мешканці різних місцевостей Закарпаття побачили дивного змісту білборди із надписом «Зупинимо сепаратистів». На них було розміщено фотопортрети лідерів угорської нацменшини. Як повідомляють, загалом по всій області виявлено понад два десятки таких білбордів. Заступник голови Закарпатської ОДА Ярослав Галас дав з цього приводу такий коментар кореспондентові агенції «Укрінформ»: «Ці білборди розвісили, очевидно, вночі. Це явна провокація. І почерк дуже схожий на ті провокації, що вже виникали на Закарпатті із розкручуванням «угорської теми» – коли два роки тому по області з’явилися стели із угорськими надписами. Відтак, ми вбачаємо у цій акції дії російських спецслужб, ймовірно, замовлення виконували місцеві жителі, білборди вони наклеювали без будь-яких попередніх домовленостей із власниками рекламних площ».

Зазначимо, що минулого тижня міністр закордонних справ України Павло Клімкін застерігав закарпатських угорців від можливих провокацій із боку російських спецслужб.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply