Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 1, 2022

Міністр подав у відставку через вбивство журналіста

Автор:

|

Березень 12, 2018

|

Рубрика:

Міністр подав у відставку через вбивство журналіста

Міністр внутрішніх справ Словаччини Роберт Калиняк у понеділок,12 березня, оголосив у Братиславі про свою відставку з посади очільника Міністерства внутрішніх справ Словаччини. Причиною стало недавнє вбивство журналіста Яна Куцяка.

Звільнення міністра внутрішніх справ вимагали десятки тисяч людей на масових акціях у минулі вихідні. Мітинги і демонстрації протесту (як запевняють спостерігачі, вони були найчисленнішими за два останніх десятиліття) відбулися у 50 містах Словаччини. Їх учасники закликали до відставки уряду і вимагали дострокових парламентських виборів. Цю пропозицію підтримав і президент Словаччини Андрей Кіска. За його словами, громадяни республіки більше не довіряють владі.

Журналіста Яна Куцяка застрелили 25 лютого. Він працював у редакції сайту Aktuality.sk. У співпраці з міжнародним Центром з дослідження корупції та організованої злочинності розслідував можливі зв’язки словацьких політиків з італійською мафією. У поліції зазначили, що вбивство може бути пов’язане з журналістською діяльністю Яна Куцяка. Після цього резонансного злочину вже кілька членів кабінету міністрів Словаччини подали у відставку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply