Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Міністр оборони США піде у відставку

Автор:

|

Грудень 21, 2018

|

Рубрика:

Міністр оборони США піде у відставку

Дональд Трамп оголосив про це у п’ятницю, 21  грудня, як зазвичай, через соціальну мережі «Twitter», написавши: «Генерал Джим Меттіс піде з пошаною на спокій в кінці лютого, прослуживши у моїй адміністрації міністром оборони останні два роки». Американський Президент також зазначив, що за цей час було досягнуто «величезного прогресу, особливо в питаннях постачання новою бойовою технікою».

Про причини такого рішення можна дізнатися з листа Джеймса Меттіса, датованого 20 грудня. Напередодні Дональд Трамп оголосив про виведення американських військ з Сирії. Окрім того, Білий дім розглядає план значного скорочення чисельності американського контингенту в Афганістані.

«Одне з основних переконань, якого я завжди дотримувався, полягає в тому, що наша сила, як нації, нерозривно пов’язана з міццю нашої унікальної і всеосяжної системи спілок та партнерств. Ми не можемо захищати свої інтереси, не підтримуючи сильні альянси і не проявляючи поваги до союзників», – написав Джеймс Меттіс. Він зазначив також, що підхід США до країн, чиї стратегічні інтереси суперечать американським, повинен бути твердим і непохитним, назвавши при цьому Росію і Китай. І, звертаючись до Дональда Трампа, підсумував: «Оскільки у вас є право мати міністра оборони, чиї погляди краще збігаються з вашими уявленнями з цих та інших питань, я знаходжу правильним піти у відставку».

Світлина АР: Джеймс Меттіс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply