Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Мінʼюст США виклав повний текст звіту спецпрокурора Мюллера

Автор:

|

Квітень 18, 2019

|

Рубрика:

Мінʼюст США виклав повний текст звіту спецпрокурора Мюллера

Міністерство юстиції США виставило в відкритому доступі всі матеріали розслідування спецпрокурора США Роберта Мюллера щодо втручання Росії у президентські вибори в США. Текст документа розміщений на офіційному сайті Міністерства юстиції, повідомляє Укрінформ. Доповідь, яка охоплює 448 сторінок, має редагування у вигляді затушованих рядків.

Як заявив перед оприлюдненням повної доповіді генпрокурор США Вільям Барр, розслідування Мюллера не знайшло жодних доказів, які вказували би на змову з росіянами кампанії Дональда Трампа. “Після майже двох років розслідування, тисяч повісток, сотень ордерів та інтерв’ю зі свідками, спеціальний прокурор підтвердив, що російський уряд забезпечував зусилля щодо незаконного втручання в президентські вибори 2016 року, але не підтвердив, що кампанія Трампа або інші громадяни США перебували в змові в контексті цих зусиль”, – наголосив Барр.

Тим часом, демократи в Конгресі США вимагають слухань зі спецпрокурором Робертом Мюллером щодо російської справи. Зокрема, з такою заявою виступили спікер Палати представників Ненсі Пелосі та лідер демократичної меншості в Сенаті Чак Шумер. Голова Юридичного комітету нижньої палати Конгресу США Джері Надлер у цьому зв’язку повідомив, що вже викликав Мюллера на слухання в комітет. Генпрокурор США Вільям Барр заявив, що не заперечує виступам Роберта Мюллера в Конгресі США.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply