Новини для українців всього свту

Wednesday, Apr. 14, 2021

Мільярд від МВФ для України буде!

Автор:

|

Квітень 03, 2017

|

Рубрика:

Мільярд від МВФ для України буде!

Міжнародний валютний фонд 3 квітня таки надав Україні четвертий транш у розмірі $1 млрд. Про це у своєму Твіттері повідомив Петро Порошенко: «Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні одного мільярда доларів. Це чергове визнання українських реформ».

Водночас представники МВФ вже прокоментували своє бачення ситуації в Україні. На їх думку, для швидкого економічного росту держави необхідно впровадити низку структурних реформ для покращення бізнес-середовища: приватизацію, створення ринку сільськогосподарських земель і боротьбу з корупцією. Таку думку висловив перший заступник директора-розпорядника МВФ Девід Ліптон. На додачу чиновник окремо прокоментував стан корупції в Україні: «Необхідно рішуче боротися з корупцією. Незважаючи на створення нових антикорупційних інститутів, конкретні результати поки не досягнуті».

Нагадаємо, питання чергового траншу було вилучене з порядку денного засідання МВФ 20 березня. Сталося це через необхідність перерахувати наслідки низки подій у нашій державі: блокада Донбасу, «націоналізація» ватажками сепаратистів українських підприємств та визнання Росією «паспортів» так званих «ДНР» і «ЛНР».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply