Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Мільйони за лобіювання інтересів Віктора Януковича

Автор:

|

Червень 16, 2018

|

Рубрика:

Мільйони за лобіювання інтересів Віктора Януковича

Інформаційна агенція УНІАН та низка інтерент-видань України у суботу, 16 червня, повідомляють, що оточення колишнього президента України заплатило загалом не менше двох мільйонів євро (понад $2,3 мільйона) за лобістські послуги низки високопоставлених європейських екс-політиків. Про це вдалося дізнатися з документів слідства, що здійснюється у США, зокрема, щодо політтехнолога Пола Манафорта.

Відзначається, що істотна частина епізодів стосується оплаченої через офшори в інтересах Віктора Януковича лобістської діяльності колишніх високопоставлених європейських політиків, що об’єднані у неформальну «Габсбурзьку групу». Вони виступали на панельних дискусіях в авторитетних експертних центрах у Європі і США з написаними за темниками радників Віктора Януковича промовами та розміщали у провідних світових ЗМІ іміджеві статті. Головний меседж виступів і публікацій – підписання Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом має відбутися, незважаючи на ув’язнення лідера опозиції Юлії Тимошенко та інші проблеми з демократією в Україні, інакше Київ потрапить у зону впливу Москви.

Для лобіювання інтересів тодішньої української влади і Партії регіонів у Брюсселі був навіть створений «Європейський центр сучасної України».

Ще чотири мільйони євро, за даними слідства, було витрачено на послуги американських «приватних детективів». Вони підготували звіт, який повинен був довести світовій громадськості, що ув’язнення Юлії Тимошенко нібито було законним.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply