Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Мільйони американців покидають свої домівки

Автор:

|

Вересень 09, 2017

|

Рубрика:

Мільйони американців покидають свої домівки

До цього їх змушує безжальний і руйнівний буревій «Ірма», що нестримно насувається на Флориду. У ніч на суботу, 9 вересня, його потужність досягла максимальної категорії – п’ятої. Фахівці вже висували припущення, що для цього випадку варто запровадити й шосту. За прогнозами «Ірма» дійде до Флориди у неділю вранці, принісши руйнування і затоплення.

З цієї причини станом на сьогодні приблизно кожен четвертий мешканець   штату покинув його територію, щоб перечекати стихію у безпечнішому місці. Загалом уже евакуйовано 5,6 мільйона осіб. Покинути свої оселі наказано жителям півдня Флориди, а також власникам недостатньо міцних будинків. «У нас закінчується час. Якщо ви перебуваєте в зоні евакуації, вам потрібно їхати. Це катастрофічний шторм, нічого подібного наш штат ще не бачив», – застеріг земляків губернатор Флориди Рік Скотт.

Буревій уже наблизився до північній частини Куби, викликавши сильні зливи. Швидкість вітру становить близько 250 км на годину. У деяких районах країни відключено електрику, є перебої зі зв’язком, однак синоптики сподіваються, що «Ірма» пройде лише по дотичній і не завдасть значних руйнувань.

Світлина: масштабна евакуація у Флориді ускладнюється через затори на дорогах і дефіцит пального на заправках.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply