Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Мігранти штурмували кордон Мексики і США

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

Мігранти штурмували кордон Мексики і США

Інтернет-видання «Deutsche Welle» розповідає у понеділок, 26  листопада, що приблизно пів тисячі мігрантів з каравану, який прибув до мексиканського міста Тихуану, зробили напередодні спробу подолати прикордонні загороджувальні споруди. Інциденту передувала мирна демонстрація біженців, пізніше кілька сотень її учасників відокремилися від ходи і прорвалися до загороджень. Поміж них були жінки і діти.

Мексиканська поліція не змогла стримати натиск натовпу. Як повідомила міністр внутрішньої безпеки США Кірстен Нільсен, у працівників американської митно-прикордонної служби полетіли підручні предмети, у відповідь було застосовано сльозогінний газ.

Активісти руху Cosecha, який виступає на підтримку мігрантів, пізніше заявили, що через застосування газу загинула маленька дівчинка. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає. А Міністерство внутрішніх справ Мексики оголосило про намір депортувати близько 500 осіб, які намагалися перетнути кордон з США.

Американська влада перекрила  контрольно-пропускний пункт між Сан-Дієго і Тіхуаною, заблоковано в обидві сторони також рух автомобілів.

Світлина Reuters: мігранти намагаються прорватися через загороджувальні споруди на кордоні Мексики і США.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply