Новини для українців всього свту

Thursday, May. 6, 2021

Мігранти, що мігрують вже два місяці

Автор:

|

Вересень 14, 2017

|

Рубрика:

Мігранти, що мігрують вже два місяці

Про цей безпрецедентний випадок розповідає 14 вересня сайт «Радіо Свобода». Дванадцять мігрантів впродовж майже двох місяців сидять під замком у своїх каютах на борту порома, який курсує між Одесою і Стамбулом. І Україна, і Туреччина відмовляються впускати цих людей на свою територію. За словами датської компанії, яка обслуговує пором, мігрантів довелося замкнути через виявлення ними агресії і погрози кинутися за борт.

Міністерство закордонних справ Данії веде перемовини з владою України і Туреччини. Представник української прикордонної служби заявив, що мігранти хотіли потрапити з Туреччини в Румунію, але сіли не на той пором, а документів для в’їзду в Україну у них немає. У Києві наполягають, що Туреччина повинна прийняти мігрантів назад.

Фірма, якій належить судно, найняла охоронців і запросила працівників ООН, щоб допитати цих «довготривалих» пасажирів. Вдалося з’ясувати, що шестеро з них – марокканці, четверо з Алжиру, громадянство двох інших наразі не встановлено. Власники порома впевнені, що усі дванадцять непомітно пробралися на судно під час навантаження.

За даними Міжнародної організації з міграції, в 2017 році більше 100 тисяч біженців і мігрантів прибули в Європу морем. Понад дві тисячі осіб загинули.

Світлина Reuters: пором фірми DFDS, на якому знаходяться мігранти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply