Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 26, 2021

Мігранти облюбували протоку Ла-Манш

Автор:

|

Грудень 29, 2018

|

Рубрика:

Мігранти облюбували протоку Ла-Манш

Британський міністр з імміграційних питань Керолайн Ноукс у суботу, 29  грудня, терміново прибула у портове місто Дувр, щоб на місці обговорити нову проблему. Напередодні прикордонний патруль затримав тут біля берега 12 осіб, які сподівалися морем нелегально потрапити у Сполучене Королівство.

Останнім часом число мігрантів, які намагаються перетнути Ла-Манш на надувних човнах, щоб опинитися в Британії, почало різко зростати. З початку листопада не менш 220 людей спробували таким чином прибути в країну. Не стали винятком навіть Різдвяні свята. 25 грудня 40 осіб, у тому числі двоє дітей, прибули в країну на п’яти човнах з території Франції.

Експерти твердять, що водний шлях набуває популярності серед нелегалів після того, як британська влада посилила імміграційний контроль на виїзді у французькому портовому місті Кале. Там встановили великий паркан, щоб люди не могли пробратися до потягів і автофургонів. Відтак вони знайшли інший метод. Окрім того, контрабандисти підбурюють мігрантів, стверджуючи, що треба поспішати, бо після виходу Британії з Євросоюзу кордони міцно зачинять.

Світлина: міністр з імміграційних питань Великої Британії Керолайн Ноукс.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply