Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Мігрантські мільярди в Україні

Автор:

|

Квітень 22, 2017

|

Рубрика:

Мігрантські мільярди в Україні

Торік від українців, що працюють за кордоном, надійшло у нашу державу $ 5,4 млрд.  Таку цифру назвав президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобійник, повідомляє 22 квітня «Gazeta UA».

Експерт також наголосив, що ці кошти неможливо привласнити через махінації, адже вони цільово орієнтовані в економіку. «Для порівняння, іноземні інвестори і міжнародні кредитори протягом 2016 року вклали в українську економіку близько 3,76 млрд доларів. Тобто, в 1,5 рази менше. Більш того, ці зароблені українцями мільярди – не що інше, як цільові інвестиції в економіку – на споживання, навчання, медичне обслуговування, заощадження. Вони очищені від корупції і не можуть бути розкрадені. На відміну від грошей кредиторів чи коштів, що виділяються з бюджету на всілякі цільові програми», – зазначив пан Воскобойник.

За його словами, мігранти також допомагають збагатити українську економіку, створюючи тут свої підприємства та ділячись знаннями.

«Повернувшись додому, вони збагачують економіку і бізнес- середовище своєї країни закордонним досвідом, знаннями і навичками. До того ж переміщення трудових ресурсів дозволяє згладжувати соціальну нерівність. Мігранти у міру зростання свого особистого добробуту поповнюють ряди внутрішніх інвесторів. Відкривають власний малий бізнес, створюють нові робочі місця, вкладають гроші в банківську систему».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply