Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Міхеіл Саакашвілі звертатиметься до суду

Автор:

|

Липень 29, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі звертатиметься до суду

Таким чином він сподівається відстояти своє українське громадянство. Про це колишній президент Грузії і порівняно недавній очільник Одещини розповів у інтерв’ю, текст якого 29 липня оприлюднила «Українська правда». При цьому він додав – якщо таким чином не вдасться нічого домогтися, то доведеться звернутися у Європейський суд з прав людини.

Нинішню ситуацію у державі Міхеіл Саакашвілі  прокоментував так: «В Україні була революція, але не було революційних змін. Революцію треба закінчувати змінами і реальною заміною політичного класу. І це станеться у найближчі місяці. Новий політичний клас готовий». Він також згадав свою двогодинну зустріч з Петром Порошенком у березні цього року на Мальті, де відбувався конгрес Європейської народної партії. І охарактеризував своє спілкування з чинним президентом України так: «Це були дві години погроз і шантажу з його боку. З тих пір я стикався з різними неприємностями, я думаю, що це було його останнє попередження».

Остаточне підтвердження того факту, що пан Саакашвілі позбавлений українського громадянства, надійшло у четвер, 27 липня. Права називатися громадянином Грузії його позбавили 4 грудня 2015 року. Таким чином зараз він став особою без громадянства.

Нагадаємо, що 21 липня цього року Міністерство юстиції України зареєструвало оновлену назву недавно створеної відставним головою Одеської облдержадміністрації політичної структури. Партія тепер називається «Рух нових сил Михайла Саакашвілі».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply