Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Міхеіл Саакашвілі зміг пообідати спокійно

Автор:

|

Лютий 19, 2018

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі зміг пообідати спокійно

Українські політологи 19 лютого, аналізуючи поточну ситуацію довкола колишнього президента Грузії та очільника Одещини, звертають увагу на важливу деталь. Перебуваючи на кордоном, висланий з України Міхеіл Саакашвілі здатен створити для чинної у ній влади більше клопотів, ніж усередині держави. Щоб прийти до тої думки, досить заглянути у його facebook-сторінку.

Отож, лідер української опозиційної партії «Рух нових сил» був учасником Мюнхенської конференції з питань безпеки й навіть побував на підсумковому обіді. Ось що написав про це сам Міхеіл Саакашвілі: «Ведучий обіду, представляючи мене, пожартував, що тут мені точно дадуть доїсти до кінця (натяк був всіма оцінений як належить)».

Як відомо, 12 лютого екс-президента Грузії, а нині чи не найактивнішого опозиційного політика України, затримали в одному з київських ресторанів, жорстко перервавши трапезу. Застосування таких силових методів викликало чимало осуду за кордоном. І Міхеіл Саакашвілі, безперечно, цим скористається.

Тим часом в України і без нього прихильники «Руху нових сил» провели минулої неділі масову акцію, спрямованість якої проти Петра Порошенка не викликає сумнівів.

Світлини: Міхеіл Саакашвілі обідає у Мюнхені, на «Марші за майбутнє» 18 лютого у Києві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply