Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 13, 2021

Міхеіл Саакашвілі таки прорвався через кордон

Автор:

|

Вересень 10, 2017

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі таки прорвався через кордон

Він обіцяв, що прибуде в Україну 10 вересня і дотримав слова. Остання новина станом на пізній вечір неділі – колишній президент Грузії та очільник Одещини їде до Львова. Однак цьому передувала низка подій і пригод, тривалістю понад пів доби.

Вранці позбавлений українського громадянства Міхеіл Саакашвілі відправився з польського міста Жешув у бік кордону. Його супроводжувала велика група журналістів і низка опозиційних політиків України. У їх числі була Юлія Тимошенко.

Тим часом з контрольно-пропускного пункту «Краковець» надійшла інформація про скупчення кількох сотень автомобілів. Тому було прийнято рішення їхати через Перемишль і далі на український пунк пропуску «Шегині». Врешті, щоб і тут не наштовхнутися на затор, Міхеіл Саакашвілі спробував поїхати до Львова українським потягом. Однак той не рушив з місця. Залізничники вимагали, щоб пасажир, оточений загальною увагою, вийшов з вагона, оскільки йому заборонений в’їзд в Україну.

Довелося автобусом прямувати на Шегині. У польському пункті пропуску «Медика» опального політика не затримували. Але далі він «застряг» на нейтральній смузі, бо з  українського боку кордону його не пропускали.

Врешті натовп, співаючи гімн України, прорвав шеренгу прикордонників. Люди оточили Міхеіла Саакашвілі й провели на українську територію. Більше тисячі його прихильників ще напередодні облаштували неподалік табір. Українські прикордонники безпорадно відступили.

Цю світлину кореспондент ВВС зробив на нейтральній смузі незадовго до прориву прихильників Михайла Саакашвілі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply