Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 6, 2022

Міхеіл Саакашвілі подає у відставку

Автор:

|

Листопад 07, 2016

|

Рубрика:

Міхеіл Саакашвілі подає у відставку

1107___03-2

Колишній президент Грузії, скоріш за все, скоро стане і колишнім головою Одеської обласної державної адміністрації. Міхеіл Саакашвілі щиро признався, що розчарований ставленням влади до реформ. Він зазначає, що їх активно згортають й віддають Одещину ворогам України. Звинуватив при цьому й Петра Порошенка. Мовляв, Президент підтримує в Одеській області два клани – Геннадія Труханова та Анатолія Урбанського. Про це губернатор заявив на брифінгу, повідомляють 7 листопада українські засоби масової інформації.

А ще Міхеіл Саакашвілі детально нагадав про усі основні проблеми у своїй нинішній роботі. «Разом зі мною стоять люди, які перемогли у конкурсі на посаду у Відкритому митному просторі… Ми чекали, що на початку року цей ремонт (у відповідному центрі – ред.) закінчиться. Але гроші вкрали. Як завжди, нас обдурили. Ще на початку року Президент обіцяв, що підтримає цей проект. Але він і пальцем не ворухнув, щоб цей проект було запущено. Скільки можна брехати й обманювати?», – обурюється губернатор. Останньою краплею, за його словами, стало електронне декларування. Чиновник був шокований звідки «ці знахабнілі пики» задекларували стільки готівки. Крім цього, він наголосив, що почне новий етап боротьби. Зазначимо, депутат з фракції Блоку Петра Порошенка Наталія Новак допустила, що пан Саакашвілі пришвидшить процес створення політичної партії «Хвиля». Ймовірно, він її очолить.

В уряді України заявили, що не заперечуватимуть проти цієї відставки. За даними «Української правди» на Банковій обговорюють, кому бути наступним губернатором. Фаворитом є Анатолій Урбанський, голова Одеської облради. Нагадаємо, Міхеіл Саакашвілі очолив Одеську облдержадміністрацію 30 травня 2015 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply