Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Мера Львова висунуто у Президенти України

Автор:

|

Січень 03, 2019

|

Рубрика:

Мера Львова висунуто у Президенти України

Об’єднання «Самопоміч» у четвер, 3 січня, на партійному з’їзді висунуло свого лідера Андрія Садового кандидатом на посаду Президента України. Голосування делегатів було одностайним.

У 17-з’їзді цієї політичної сили взяли участь делегати від обласних і місцевих організацій партії «Об’єднання “Самопоміч”». Партія, яку беззмінно очолює нинішній міський голова Львова Андрій Садовий, була створена з його ініціативи у жовтні 2012 року.

Попри часту критику на адресу Андрія Садового, він залишається популярним в Україні політиком, який не раз привертав до себе увагу оригінальними заявами та вчинками. Зокрема нещодавно він запропонував обміняти очільника проросійської організації «Український вибір» Віктора Медведчука, який є кумом Володимира Путіна, на полонених українських моряків.

Нагадаємо, що 31 грудня в Україні стартувала кампанія з виборів Президента. Висування кандидатів та подання ними документів триватиме до 3 лютого включно, а їх реєстрація відбудеться протягом п’яти днів і закінчиться 8 лютого 2019 року.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply