Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Мер Одеси не вийшов з тривалої відпустки

Автор:

|

Лютий 05, 2018

|

Рубрика:

Мер Одеси не вийшов з тривалої відпустки

На перший погляд незрозуміло, чому 5 лютого таке поважне інтернет-видання як «Радіо Свобода» надало стільки уваги фактові відсутності у понеділок на апаратній нараді одеського міського голови Геннадія Труханова. Але якщо врахувати події, що розгортається останнім часом довкола його особи, то інтерес цей стає цілком зрозумілим.

Торік восени Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) двічі здійснило обшуки у міській раді й навіть у кабінеті мера. Як твердили тоді, «трус» відбувся і за місцем проживання високопосадовця. Йшлося про завищення цін на ремонт одеських автодоріг і підозрілі дії з майном комунального аеропорту. Сам Геннадій Труханов однак запевняв, що детективи НАБУ обшукували не його помешкання, а квартиру колишньої дружини.

А потім почалася епопея з довготривалою відпусткою, яка досі не добігла кінця. Почалася вона торік 26 грудня, а закінчитися мала 18 січня. Та в останній день відпочинку Геннадій Труханов подовжив його ще до 21 січня. Згодом, за твердженням прес-служби міської ради, відбув із робочим візитом до Греції. Звідти подався до Давосу на Всесвітній економічний форум. 29 січня він знову пішов у відпустку із формулюванням «без збереження заробітної платні строком 7 календарних днів». Останнім її днем був учорашній – неділя, 4 січня.

Що трапилося? Популярний одеський сайт «Думська» відповіді не дає, зате висуває дуже ймовірну версію – все це може бути пов’язане з активізацією роботи НАБУ.

Світлина з сайту «Радіо Свобода»: апаратна нарада в одеській мерії 5 лютого 2018 року – крісло міського голови порожнє.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply