Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Мер Глухова оголосив про намір піти з посади

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Мер Глухова оголосив про намір піти з посади

Нащадок славетного українського роду Мішель Терещенко у четвер, 27  вересня, написав на своїй facebook-сторінці сповнені болю слова: «Для мене це остання крапля: сьогодні на надзвичайно важливу для міста сесію з’явилося лише 2 (ДВА!) депутати!!!». Відтак він вирішив достроково скласти повноваження міського голови Глухова і вже підтвердив це у коментарі для інтернет-газети «Українська правда». На його думку, місцеві осередки політичних партій хочуть перешкодити виведенню Глухова у передові міста.

Мішель Терещенко заявив, що наступного дня напише заяву про звільнення з посади, а в понеділок проведе прес-конференцію у Києві. Водночас наголосив, що рішення про відставку не означає припинення боротьби: «Я не буду здаватися. Але як я буду працювати, скажу у понеділок».

Мішель Терещенко – онук відомого українського мультимільйонера і мецената Михайла Терещенка. Народився у Франції, куди його дід змушений був емігрувати після більшовицького перевороту 1917-го року. У 2015-му тримав українське громадянство і незабаром був обраний міським головою Глухова, що на Сумщині.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply