Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

“Мене або звільнять…, або мене забере до себе Всевишній”

Автор:

|

Червень 10, 2019

|

Рубрика:

“Мене або звільнять…, або мене забере до себе Всевишній”

Російський адвокат Олексій Барановський відвідав у Володимирській колонії Т-2 «Володимирський централ» українського політв’язня Миколу Карпюка. За словами захисника, Карпюк жваво обговорює українські та російські політичні події, а також отримує листи підтримки з 16 країн, повідомляє у понеділок Громадське.

“Карпюк з оптимізмом дивиться на те, що відбувається в Україні. Він каже, що навіть за тими уривковими відомостями, які він може отримати з російської преси, він розуміє, що в українській політиці відбувається зміна поколінь, зміна політичних еліт, і це оновлення передбачає можливості якісних змін в українському суспільстві та державі”, – розповів адвокат. Водночас Карпюк дуже сумує через розлуку з родиною і через неможливість брати участь у вихованні сина Тараса.
“У будь-якому випадку, я не буду сидіти 22 роки, мене або звільнять якимось способом, обміном або ще якось, або мене забере до себе Всевишній”, – передав слова українця адвокат.
Також стало відомо, що політв’язень Станіслав Клих оголосив голодування.
Як повідомлялося, 26 травня 2016 року суд Чечні засудив українців Миколу Карпюка до 22,5 років ув’язнення і Станіслава Клиха до 20 років. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-1995 роках. За версією російського слідства, Клих і Карпюк були членами організації УНА-УНСО і наприкінці 1994 – початку 1995 року воювали проти російських федеральних сил у складі збройних формувань самопроголошеної республіки Ічкерія. Обидва заперечують всі звинувачення. Водночас стороною обвинувачення не було надано жодних доказів того, що Клих і Карпюк перебували у Чечні у цей період.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply