Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 20, 2022

Мексиканці довірилися лівій опозиції

Автор:

|

Липень 02, 2018

|

Рубрика:

Мексиканці довірилися лівій опозиції

Провідні інформаційні агенції світу у понеділок, 2 липня, повідомляють про попередні підсумки виборів президента Мексики, що відбулися у неділю. Вже немає сумнівів, що переміг кандидат від лівих Андрес Мануель Лопес Обрадор. За наявними даними, він набрав понад 53 відсотків голосів.

Офіційні підсумки будуть оголошені протягом кількох днів. Однак суперники переможця вже визнали свою поразку. Президент США Дональд Трамп теж уже привітав Лопеса Обрадора. Втім, за законом він вступить на посаду аж 1 грудня.

64-річний Лопес Обрадор представляє Рух національного відродження (МОРЕНА). Під час передвиборної кампанії обіцяв подолати «владу мафії» і перемогти корупцію. Він також має намір побудувати нові відносини з США, засновані на взаємній повазі і захисті мексиканських мігрантів, які легально працюють і живуть у Сполучених Штатах.

Спостерігачі відзначають, що серйозних порушень на виборах не було. При цьому передвиборча кампанія пройшла під знаком постійного насильства. Як пише інтернет-видання «Радіо Свобода», за минулі 10 місяців у Мексиці було вбито 135 політиків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply