Новини для українців всього свту

Saturday, Mar. 6, 2021

Мей заявила Путіну про докази причетності РФ до отруєння Скрипалів

Автор:

|

Червень 28, 2019

|

Рубрика:

Мей заявила Путіну про докази причетності РФ до отруєння Скрипалів

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза ​​Мей на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Осаці заявила, що нормалізація відносин двох країн при наявності загроз з боку РФ Лондону і його союзникам неможлива, повідомили на Даунінг-стріт.

“Не може бути нормалізації наших двосторонніх відносин до тих пір, поки Росія не припинить безвідповідальні і дестабілізуючі дії, які загрожують Великобританії і її союзникам”, – йдеться в заяві, витяги з якого наводять британські ЗМІ. Представник Даунінг-стріт також підкреслив, що глава британського уряду заявила про наявність незаперечних доказів причетності Росії до отруєння в Солсбері. “Вона сказала, що ці дії ніколи не повинні повторитися, і що Британія хоче, щоб двох причетних до атак притягли до відповідальності”, – додав він.

Сам російський лідер раніше в інтерв’ю the Financial Times заявив, що вся історія навколо шпигунів і контррозвідників не варта погіршення відносин двох країн. Москва і раніше неодноразово відкидала звинувачення Лондона в причетності до отруєння екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки, закликаючи дозволити їй брати участь в розслідуванні, що стосується громадян РФ.

Незабаром після отруєння Скрипалів у березні 2018 року Тереза ​​Мей заявила в парламенті, що вони були отруєні нервнопаралітичною речовиною “Новачок” (А-234), розробленою в Росії. У Москві відкинули ці звинувачення, нагадавши, що всю хімічну зброю РФ знищила під контролем Організації із заборони хімічної зброї.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply