Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

«McDonald’s» і Флоренція зустрінуться в суді

Автор:

|

Листопад 08, 2016

|

Рубрика:

«McDonald’s» і Флоренція зустрінуться в суді

1108___06-2

Зрозуміло, що йдеться тут про представників всесвітньовідомої мережі ресторанів швидкого харчування  та влади славетного італійського міста. Однак суд буде справжній. Як повідомив 8 листопада сайт ВВС, американська корпорація «McDonald’s» подає позов ​​проти Флоренції. Приводом стала офіційна заборона відкрити ресторан на Соборній площі в історичній частині міста. У червні заявка на будівництво ресторану перед знаменитим собором Санта-Марія дель Фьоре була відкинута мером Флоренції. У липні спеціальна рада, що контролює збереження історичної забудови, підтвердила це рішення. Однак керівництво «McDonald’s», вважає відмову дискримінацією і порушенням свободи приватної ініціативи, а тому вимагає компенсацію в розмірі 17,8 млн євро ($19,7 млн ​​).

Мер Флоренції Даріо Нарделлі заявив, що міська влада нікого не дискримінувала, відкинувши заявку на відкриття ресторану на площі, відомій своєю готичної і ренесансною архітектурою. Він заявив, що у корпорації є право подати заявку, тому що це дозволено законом, однак у міської влади також є право – сказати «Ні!». За останній час це вже другий в Італії скандал навколо компанії «McDonald’s». Минулого місяця повідомлялося, що кардинали Ватикану обурені планами відкрити ресторан швидкого харчування на площі біля собору Святого Петра.

На світлині: собор Санта-Марія дель Флоре, перед яким міська влада Флоренції не дозволяє будувати ресторан «McDonald’s».

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply