Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 16, 2021

Мати полоненого росіянина звертається до президентів

Автор:

|

Березень 06, 2018

|

Рубрика:

Мати полоненого росіянина звертається до президентів

Про це у вівторок, 6 березня, пише інформаційна агенція ZIK з посиланням на російське видання «Новая газета». Йдеться про громадянина Росії Віктора Агєєва, якого засудили до 10 років ув’язнення за участь у терористичній операції на Донбасі. Тепер його мати Світлана Агєєва просить президентів Сполучених Штатів Дональда Трампа та Російської Федерації Володимира Путіна, а також лідерів Євросоюзу сприяти пришвидшенню процесу обміну полоненими між Москвою та Києвом.

У англомовній заяві, зокрема, сказано: «Хай усі повернуться додому. Українські матері чекають на їхніх синів: Олега Сенцова, Станіслава Клиха, Павла Гриба та інших. Так само як я очікую на мого сина Віктора».

Подібне відео-звернення мати засудженого в Україні військового записала і до Володимира Путіна.

Нагадаємо, що торік у червні українські військові знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 осіб. У їх числі був і мешканець Алтайського краю, громадянин Росії Віктор Агєєв, мати якого взялася дуже активно домагатися визволення сина і навіть прибула в Україну. Втім, її надії на керівництво Росії можуть виявитися марними. Адже у російському Міністерстві оборони заявили, що Віктор Агєєв вже не є військовослужбовцем, бо у 2016 році звільнився в запас.

Світлина: мати і син Агеєви під час побачення  Україні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply