Новини для українців всього свту

Tuesday, Apr. 13, 2021

Масштабний страйк у компанії Ryanair

Автор:

|

Вересень 28, 2018

|

Рубрика:

Масштабний страйк у компанії Ryanair

Її працівники у п’ятницю, 28  вересня, страйкують в шести країнах Європи. Пілоти і бортпровідники вимагають підвищення платні та поліпшення умов праці. За офіційними даними, від 24-годинного страйку постраждають 40 тисяч пасажирів.

Ryanair є найбільшою в Європі бюджетною авіакомпанією. Її головний офіс розташовано у місті Дубліні (Ірландія). Сьогоднішній страйк відбувається у Німеччині, Бельгії, Нідерландах, Італії, Іспанії та Португалії. Міністр праці ФРН Хубертус Хайль висловив солідарність із страйкарями і дорікнув Ryanair в тому, що компанія ставить під сумнів фундаментальні права працівників.

Портал Airliners.de розрахував, що протягом дня не відбудеться 133 або 40 відсотків рейсів з та до Німеччини. Усередині країни авіакомпанія постаралася звести до мінімуму наслідки страйку, оскільки в п’ятницю в декількох федеральних землях почалися шкільні канікули.

Страйки пілотів і бортпровідників найприбутковішої європейської авіакомпанії тривають вже понад рік. Зокрема, в середині вересня пілотам Ryanair в Німеччині вдалося досягти угоди з керівництвом про те, що в майбутньому вони отримають статус штатних працівників і їм не доведеться більше самостійно оплачувати витрати на підвищення кваліфікації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply