Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 19, 2021

Масовий протест студентів у Бангладеш

Автор:

|

Серпень 08, 2018

|

Рубрика:

Масовий протест студентів у Бангладеш

Про нього у середу, 8 серпня, повідомляє інформаційний портал «112.ua» з посиланням на BBC. Участь у акції беруть десятки тисяч людей – в основному, школярі та студенти.

У столиці країни Дацці масові протести студентів почалися після того, як в автобус збив двох підлітків – хлопця і дівчину. Новина про їх загибель активно обговорювалася в соціальних мережах, що врешті спонукало молодь вийти на вулиці. Поліція почала розганяти протестувальників, використовуючи сльозогінний газ і гумові кулі. Постраждало понад 100 осіб, у тому числі й неповнолітні. Окрім того, був побитий фотокореспондент агенції «Assotiated Press», а журналістка BBC заявила, що їй погрожували.

Така рішучість правоохоронців викликана тим, що місто фактично виявилося паралізованим. Активісти блокували основні дороги і перехрестя. Вони зупиняють машини, автобуси і вантажівки, щоб перевірити, чи є у водія права і в якому стані знаходиться його транспортний засіб. Поміж тим у Дацці стався напад на автомобіль з послом США в Бангладеш.

Через протести влада обмежила трафік мобільного інтернету в деяких районах. Щоб заспокоїти студентів, уряд пообіцяв провести реформи щодо безпеки руху.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply