Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Масове отруєння дітей у Києві

Автор:

|

Лютий 05, 2017

|

Рубрика:

Масове отруєння дітей у Києві

Тривожна інформація з’явилася 5 лютого на сайті Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба). Відомство доповіло громадськості про здійснення протиепідемічних заходів при розслідуванні спалаху гострої кишкової інфекції серед вихованців Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М.В. Лисенка, Київського державного хореографічного училища та Державної художньої середньої школи ім. Т.Г. Шевченка м. Києва.

Перші повідомлення стосувалися школи-інтернату, де в суботу поскаржилися на погане самопочуття семеро вихованців віком від 10 до 17 років. Згодом подібне сталося й у двох інших навчальних закладах. Усі вони поєднані не лише мистецьким спрямуванням, а й установою, що забезпечує харчування учнів. Це товариство з обмеженою відповідальністю «ВІРА-КОНТІ ПРЕМ’ЄР». Фахівці Держпродспоживслужби вже провели там перевірку дотримання санітарного законодавства і виявили чимало порушень. Роботу комерційної структури тимчасово припинено.

Станом на сьогодні постраждало 42 особи. В інфекційному відділенні Київської міської дитячої клінічної лікарні № 1 на стаціонарному лікуванні перебуває 8 дітей.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply