Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Масова загибель дельфінів у Новій Зеландії

Автор:

|

Листопад 26, 2018

|

Рубрика:

Масова загибель дельфінів у Новій Зеландії

Про неї розповідає у понеділок, 26  листопада, інтернет-видання ВВС. 145 чорних дельфінів загинули, викинувшись на берег острова Стюарт. Тварин напередодні ввечері виявив місцевий мешканець, коли прогулювався пляжем вздовж затоки Мейсон.

На берег острова викинулися дві зграї чорних дельфінів. Вони знаходилися на відстані приблизно два кілометри одна від одної. За словами екологів, врятувати тварин було неможливо.

Причини такої поведінки дельфінів не з’ясовано. А загалом випадки, коли морські тварини викидаються на берег, у Новій Зеландії трапляються не рідко. Щороку відбувається, в середньому, близько 85 таких інцидентів. Однак найчастіше йдеться про одну тварину, а не про масову загибель. У вчених немає однозначного пояснення, чому дельфіни і кити викидаються на берег. Як припускають, це може бути пов’язано як з хворобами, так і з втратою орієнтації, переслідуванням хижаком, відливами і багатьма іншими можливими причинами.

У минулі вихідні в Новій Зеландії було знайдено ще 12 карликових кашалотів, які викинулися на берег Північного острова. Чотири кашалоти загинули. Вісім інших, як сподіваються екологи, зможуть вижити, повернувшись в океан. Тварин випустять у відкрите море у вівторок, 27 листопада.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply