Новини для українців всього свту

Monday, May. 23, 2022

Демонстрація на підтримку Міхеіла Саакашвілі

Автор:

|

Грудень 10, 2017

|

Рубрика:

Демонстрація на підтримку Міхеіла Саакашвілі

Вона відбулася у Києві 10 грудня. Попри неділю, небайдужих виявилося немало. За різними оцінками участь в протестній ході взяли від 2,5 до 8,5 тисяч осіб.

Симпатики екс-президента Грузії і колишнього керівника Одеської області, а нині – лідера партії «Рух нових сил» зібралися у парку імені Тараса Шевченка навпроти Київського державного університету. Звідси вони колоною рушили до Майдану Незалежності, де відбувся мітинг під гаслом «Проти свавілля і корупції олігархів і бариг».

Демонстранти вимагали звільнити затриманого ввечері 8 грудня Міхеіла Саакашвілі. Його дружина Сандра Рулофс-Саакашвілі теж брала участь в акції. Після мітингу протестувальники попрямували до будівлі ізолятору тимчасового утримання Служби безпеки України (СІЗО), де зараз перебуває Міхеіл Саакашвілі.

Дотримання громадського порядку під час акції  забезпечували близько тисячі поліцейських і бійців Нацгвардії України. За їх інформацією, порушено не зафіксовано. Однак згодом з’явилося повідомлення, що неподалік СІЗО розбито вітрину фірмового магазину Roshen. Це, начебто, зробили прихильники Міхеіла Саакашвілі.

Світлина Reuters.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply