Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Марина Порошенко в Одесі вишивала рушник

Автор:

|

Травень 17, 2018

|

Рубрика:

Марина Порошенко в Одесі вишивала рушник

Всесвітній день вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. Цьогоріч він припав на четвер, 17 травня. Це свято не має жодного політичного підґрунтя, воно покликане популяризувати українську культуру і традиції. А тому обходиться без офіційної канцелярщини. У цей день прийнято одягати вишиванку на роботу, навчання чи на прогулянку. А ще у різних містах відбуваються масові акції, флешмоби, паради, виставки тощо.

Наприклад, дружина Президента України Марина Порошенко в Одесі разом із школярами вишивала семиметровий рушник національної єдності. Що цікаво, до цієї справи долучився міський голова Геннадій Труханов. Пікантності ситуації додає той факт, що пан одеський мер зараз перебуває під слідством Національного антикорупційного бюро України  (НАБУ). Вочевидь, він пам’ятав про це. Бо на світлинах, переважно, перебував на другому плані.

А у Львівському міському комунальному клінічному пологовому будинку №1 до свята долучили наймолодших громадян держави. Діти, які нещодавно народилися і зараз ще перебувають тут, отримали у подарунок вишиванки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply