Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Марина Порошенко пішла до школи

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

Марина Порошенко пішла до школи

І зауважимо – особливої. Поки Президент України проводив перемовини під час офіційного візиту до Латвії, його дружина відвідала знамениту Ризьку українську середню школу.

Приємно відзначити, що ця навчальна установа є однією з найбільш престижних у Латвійській Республіці.  Інтернет-портали України 5 березня цитують директора Лідію Кравченко: «На сьогодні школа є однією з кращих в Ризі. Це стосується не тільки рівня навчання, а й матеріально-технічної бази. Лише одна бібліотека тут налічує 17 тисяч найменувань книжок. І це справжній культурний центр не лише для учнів школи, а й для всієї української громади Латвії. Діти мають скайп-семінари з провідними українськими вчителями та науковцями».

Школа успішно поєднує місцеві освітні програми з українськими. У процесі навчання  тут застосовують передові й найсучасніші форми європейської освіти. А українську літературу та історію учні вивчають за українськими підручниками. Перша леді України побувала і у дитячому садку, що працює під егідою школи.

Марина Порошенко завітала також до Початкової школи Вайварі. Цей навчальний заклад відомий тим, що одним з перших запровадив методику інклюзивної освіти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply