Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Марка Цукерберга знову намагаються посунути з поста

Автор:

|

Квітень 14, 2019

|

Рубрика:

Марка Цукерберга знову намагаються посунути з поста

Чергова спроба зміщення Марка Цукерберга з поста голови ради директорів Facebook зроблена перед щорічними зборами акціонерів цієї компанії. Пропозиція обговорити дане питання в штаб-квартирі Facebook 30 березня фігурує в повідомленні, направленому в федеральну Комісію з цінних паперів і бірж США 12 квітня. Телеканал CNBC в суботу звернув увагу на включення цього пункту до порядку денного засідання ради акціонерів компанії.

“Генеральний директор Facebook Марк Цукерберг головує в раді [директорів] з 2012 року. Право володіння акціями подвійного класу надає йому приблизно 60% голосуючих акцій, залишаючи раді навіть при наявності одного незалежного директора обмежену можливість контролю над владними повноваженнями Цукерберга. Ми переконані, що ця обставина послаблює керівництво Facebook і функцію нагляду за його правлінням “, – йдеться в повідомленні.

“Генеральний директор, який одночасно головує [в раді директорів] може здійснювати надмірно сильний вплив на раду, послаблюючи контроль над правлінням. Розмежування посад голови та гендиректора пом’якшує гостроту такого конфлікту інтересів, а обрання незалежного голови забезпечує чіткий поділ повноважень між генеральним директором і іншими членами ради “, – пояснюється в документі. У ньому нагадується, що подібна ідея виносилася на розгляд Facebook неодноразово. Так, у 2017 році пропозиція набрала 51% поданих голосів, якщо не враховувати голоси 13 членів керівництва і ради директорів компанії.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply