Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Марк Фейгін: розглядом справи Надії Савченко буде займатися ООН

Автор:

|

Березень 22, 2016

|

Рубрика:

Марк Фейгін: розглядом справи Надії Савченко буде займатися ООН

Рассмотрение жалобы на объединение двух уголовных дел против Н.Савченко

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін звернувся до Робочої групи з безпідставних затримань і спецдоповідача ООН зі скаргою по справі українки. Про це повідомив сам адвокат на своїй сторінці в Facebook. Фейгін пояснив своє рішення тим, що Савченко відмовляється подавати апеляційну скаргу на “вже визначений заздалегідь” вирок, а процесуальні можливості оскарження необхідно використовувати.
“Незважаючи на мою незгоду з Надією в цьому питанні, я все ж перестрахувався і запустив ряд міжнародних процедур щодо її звільнення”, – написав він. Результатів свого звернення юрист очікує в квітні.
Парламентська асамблея Ради Європи також із великою стурбованістю стежить за судочинством, заявив президент ПАРЄ Педро Аграмунт. Він підкреслив, що враховуючи серйозні питання справедливості і законності передачі Савченко на територію Російської Федерації, він в черговий раз закликає до її негайного звільнення відповідно до положень Генеральної угоди про привілеї та імунітети Ради Європи і зобов’язань Росії згідно мінським домовленостям. “Захист прав парламентаріїв, а також захист свободи і вільного пересування членів ПАРЄ є одним з основних напрямків моєї роботи”, – запевнив Аграмунт.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply