Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Маневри «Захід-2017» як загроза миру в Європі

Автор:

|

Липень 21, 2017

|

Рубрика:

Маневри «Захід-2017» як загроза миру в Європі

Як відомо, спільні стратегічні навчання Збройних сил Росії і Білорусі з такою назвою заплановано провести 14-20 вересня. Очільник білоруського оборонного відомства  генерал-лейтенант Андрій Раукоу повідомив, що у них візьмуть участь загалом 12700 військовослужбовців, з них на території Білорусі буде близько 10200 осіб, із яких приблизно 3 тисячі – росіяни. Анонсовано використання безпрецедентної кількості залізничних вагонів для перевезення техніки та особового складу.

21 липня міністр оборони Степан Полторак написав у мережі Facebook: «Майбутні навчання «Захід-2017» є надзвичайно потужними. Вони можуть бути використані, щоб почати агресію не тільки проти України але й проти будь-якої країни Європи, яка має спільний кордон з Росією».

Раніше командувач силами США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес заявляв: «Є побоювання, що йдеться про «троянського коня». У Росії кажуть, що це просто навчання, а потім всі сили буде перекинуто в іншому напрямку». У країнах східної Європи не без підстав побоюються, що Росія може залишити в Білорусі озброєння для наступних операцій.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply