Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Маневри у Південній Кореї відбудуться за планом

Автор:

|

Серпень 17, 2017

|

Рубрика:

Маневри у Південній Кореї відбудуться за планом

США і Південна Корея таки почнуть спільні військові навчання всупереч тиску Корейської Народно-Демократичної Республіки (КНДР) та союзного їй Китаю. Про це повідомляє у четвер, 17 серпня, Reuters з посиланням на неназваного високопоставленого американського військового чиновника. З інших джерел відомо, що у вишколі «Ільчі – Вортовий свободи» (Ulchi – Freedom Guardian), який триватиме з 21 по 30 серпня, візьмуть участь близько 25 тисяч американських і кілька десятків тисяч південнокорейських солдатів.

Китай, головний союзник і торговий партнер Північної Кореї, закликав США і Південну Корею відмовитися від навчань в обмін на припинення ядерних програм КНДР. Однак голова Комітету начальників штабів збройних сил США Джозеф Данфорд сказав журналістам у Пекіні після зустрічі з китайськими колегами: «Моя порада нашому керівництву – не відкладати навчання. Вони дуже важливі для підтримки здатності альянсу захищатися». І додав: «Поки загроза з боку Північної Кореї існує, нам необхідно підтримувати високий рівень готовності, щоб відповісти на цю загрозу».

Пхеньянська влада, яка критикує ці традиційні навчання і називає їх підготовкою до війни, в минулому не раз відповідала на них запуском ракет та іншими демонстративними заходами. Що цікаво, США і Південна Корея технічно залишаються у стані війни з КНДР від часу Корейського конфлікту 1950-1953 років, який завершився без укладення мирного договору. Тоді обмежилися підписанням угоди лише про перемир’я.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply