Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 14, 2022

Маємо українського віце-президента ПАРЄ!

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

Маємо українського віце-президента ПАРЄ!

0123___04-2

Вибори відбулися 23 січня. Але спершу – про президента Парламентської асамблеї Ради Європи. Ним вдруге поспіль став іспанець Педро Аграмунт.  Нагадаємо, що протягом минулого року він ратував за зняття санкції з Російської Федерації. Наприкінці року чулися розмови про те, щоби завадити його обранню на другий термін через низку претензій. Однак такі наміри здійснити не вдалося. За регламентом Асамблеї перезатвердження президента відбувається автоматично, якщо висунуто лише одну кандидатуру. А іншої цього разу не було. Отож, потреба у голосуванні відпала.

Але маємо цього понеділка й добру новину. Члена української делегації Георгія Логвинського обрали одним із віце-президентів ПАРЄ. Він – народний депутат України за списком «Народного фронту». Загалом на цей рік визначено 17 віце-президентів.

«Це величезна честь, гордість і відповідальність для мене. Посада віце-президента і члена бюро ПАРЄ – найвища посада на міжнародній парламентській арені за всю історію України», –  написав Георгій Логвинський у мережі Facebook. І пообіцяв на новій посаді докласти усіх зусиль для відновлення територіальної цілісності України, захисту прав її громадян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply